گارانتی مدیران خودرو ، شرایط و ضوابط گارانتی مدیران خودرو ، سرویس های دوره ای گارانتی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. گارانتی مدیران خودرو ، شرایط و ضوابط گارانتی مدیران خودرو ، سرویس های دوره ای گارانتی
گارانتی مدیران خودرو

گارانتی مدیران خودرو

 

گارانتی مدیران خودرو

 

از وظایف اصلی شرکت­های فعال در صنعت خودروسازی ارائه­ی خدمات پس از فروش، تأمین قطعات یدکی اصل، توجه به نیازها و خواسته­های مشتریان و از همه مهم­تر گارانتی محصولات تولیدی، مونتاژ و یا قطعات یدکی می­باشد.

شرکت مدیران خودرو نیز از این قانون مستثنی نبوده و تلاش روز افزون خود را با کمال میل برای کسب رضایت خاطر بیشتر مشتریان خود برای گارانتی محصولات ام وی ام، چری و همچنین قطعات یدکی این گونه خودروها  بر عهده داشته و لذا سرویس­های رایگان اولیه و دوره­ای نیز برای تمامی خودورهای خود در نظر گرفته است.

 گارانتی خودرو به مجموعه خدماتی گفته می­شود که شرکت خودروسازی (شرکت مدیران خودرو) طبق قوانین مصوب نسبت به محصولات تولید شده و یا وارد شده توسط آن و در جهت حمایت از حقوق مشتریان و مصرف­کنندگان بر عهده داشته و به نحو احسن این تعهدات را به کمک افراد متخصص و مجرب انجام می­دهد.

لزوم بودن گارانتی خودرو به منزله­ی تضمین کیفیت محصول، جلب رضایت مصرف­کنندگان، مشتری مداری و در دست گرفتن نبض بازار برای فروش بیشتر و کسب سود و همچنین اشتغال­زایی جوانان می­باشد.

سرویس رایگان اولیه­ ی خودروهای مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو در جهت حمایت مصرف­کنندگان و مشتری­مداری تمامی خودروهای عرضه شده توسط این شرکت را قبل از تحویل سرویس رایگان نموده و تمامی هزینه­ی سرویس و یا قطعات تعویضی خودروی مربوطه به عهده­ی شرکت می­باشد و هیچ­گونه مبلغی از مشتری دریافت نمی­شود.

بهتر است بدانید که اتومبیل­های صفرکیلومتر مدیران خودرو همگی دارای گارانتی بوده و دارای سرویس­های دوره­ای نیز می­باشند.

 

شرایط و ضوابط گارانتی مدیران خودرو

شرایط و ضوابط گارانتی مدیران خودرو

 

شرایط و ضوابط گارانتی مدیران خودرو

 

شرکت مدیران خودرو در راستای حمایت از مشتریان و کسب رضایت­خاطر متقاضیان ضوابط گارانتی خودروهای عرضه شده توسط این شرکت را این چنین اعلام نموده است: (البته باید بدانید که در این بخش تنها ضوابط گارانتی خودروی ام وی ام X22 آورده شده است)

 • گارانتی سه ساله­ی خودروی ام وی ام X22 یا ۶۰۰۰۰ کیلومتر.
 • سرویس اولیه­ی خودرو با کیلومتر شمار ۴ یا ۵ هزار یا ۴ الی ۶ ماه بعد از خرید و شروع تاریخ گارانتی.
 • در صورت تأخیر در سرویس اولیه حداکثر در ۵ هزار کیلومتر و یا نهایتا ۱۰ ماه از شروع تاریخ گارانتی به نمایندگی رسمی شرکت مراجعه گردد در غیر این صورت تمامی هزینه­های سرویس به عهده­ی خود مشتریان خواهد بود.
 • مراجعه برای سرویس­های دوره­ای بعد از سرویس اولیه در هر ده هزار کیلومتر.
 • ابطال گارانتی بعد از عدد ۶۰۰۰۱ کیلومتر شمار.

ذکر این نکته نیز ضروری است که در صورت عدم انجام سرویس­های دوره­ای و یا انجام تعمیرات لازمه­ی خودرو در تعمیرگاه­ها و مراکز غیرمجاز منجر به ابطال گارانتی خودرو بوده و هیچ­گونه عذری پذیرفته نیست.

علاوه بر خودروی ام وی ام X22 تمامی خودروهای برند ام وی ام و چری دارای سرویس­های رایگان قبل از تحویل و همچنین سرویس­دهی بعد از طی مسافت تعیین شده و یا چندماه از شروع تاریخ گارانتی بوده و بابت دریافت این سرویس­دهی هیچ­گونه هزینه­ای بابت قطعات مصرفی و یا هزینه­ی سرویس از مشتریان دریافت نمی­گردد.

شرایط گارانتی دیگر خودروهای مدیران خودرو

مالکین محترم خودروهای شرکت مدیران خودرو باید بدانید که هر کدام از خودروها دارای شرایط و ضوابط جداگانه از گارانتی بوده و به طور معمول گارانتی محصولات این شرکت از ۲۴ ماه الی ۳۶ ماه بوده از نظر زمانی و از نظر مسافت نیز از ۴۰۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ کیلومتر می­باشد. البته این اعداد و ارقام از نظر سرسید و تاریخ شروع گارانتی حساب می­شوند.

برای مثال پاره­ای توضیحات به صورت تیتروار و خلاصه را درباره­ی سرویس خودروهای مدیران و گارانتی آن در ذیل آورده­ایم:

 • تعویض شمع هر ۲۰ هزار کیلومتر برای تمامی خودروها
 • تعویض فیلتر اتاق ام وی ام ۵۳۰ هر ۱۵ الی ۲۰ هزار
 • تعویض ضد یخ هر ۴۰ هزار کیلومتر
 • تعویض شمع خودروی ام وی ام ۱۱۰ ۱۷۵۰۰ کیلومتر
 • تعویض واسگازین هر ۳۰ هزار کیلومتر
 • بررسی خودروهای تیگو و آریزو از هزار کیلومتر تا دو هزار کیلومتر

مشتریان گرامی به خاطر داشته باشید که تعویض قطعات، گارانتی تمامی محصولات مدیران خودرو، لوازم یدکی و جانبی خودروها همگی بلا استثناء باید در نمایندگی­های رسمی مدیران خودرو و تعمیرگاه­های مجاز این شرکت صورت پذیرد. در غیر این صورت این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی خودرو و یا استفاده­ی قطعات یدکی تقلبی در خودروی شما نداشته و تمامی خسارات وارده و ضرور و زیان­ها بر عهده­ی مشتری خواهد بود.

 

سرویس های دوره ای گارانتی مدیران خودرو

سرویس های دوره ای گارانتی مدیران خودرو

 

سرویس های دوره ای گارانتی مدیران خودرو

 

علاوه بر این مورد دلیل ابقاء گارانتی عمل به تعهدات و انجام به موقع سرویس­های اولیه و سرویس­های دوره­ای تعیین شده در دفترچه راهنمای خودروها برحسب زمان­ها و مسافت­های تعیین شده صورت خواهد گرفت. در صورت تأخیر نیز تمام مسئولیت­ها و هزینه­ها به عهده­ی مشتری خواهد بود.

در نتیجه می­توانیم بگوییم که شرکت مدیران خودرو تمام تلاش خود را با تدوین و تصویب برخی شرایط و ضوابط برای ارائه­ی خدمات با کیفیت و به موقع برای مشتریان خود در نظر گرفته است، لذا بر ما نیز لازم است تا برای اجرایی نمودن این برنامه­ها و همچنین برای بهره بردن از خودرویی ایمن و عاری از هرگونه مشکل در زمان مقرر به نمایندگی­های مجاز شرکت مراجعه نموده و از تسهیلات و شرایط گارانتی مدیران خودرو به نحو احسن بهره ببریم.

 

 

فهرست
Call Now Buttonمشاوره خرید